Konkurs Kolęd i Pastorałek oraz Kolędowanie w Urzędzie Gminy

14 grudnia 2023 grupa kolędnicza „Biedroneczki”, brała udział w „Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Polskich” zorganizowany przez Ośrodek Promocji Gminy w Węgierskiej Górce gdzie przepięknie zaprezentowała dwie pastorałki. Trud i praca włożone w przygotowanie tego występu zostały docenione przez jury i nasza grupa została laureatem konkursu, a jednocześnie zaproszona na koncert laureatów i odbiór nagrody w dniu 6.01.2024.

Kilka dni później grupa kolędnicza złożona z dzieci z grupy „Biedronki” wybrała się do Urzędu Gminy w Węgierskiej Górce oraz Ośrodka Promocji Gminy w Węgierskiej Górce. W każdej z tych placówek została bardzo ciepło przyjęta. W imieniu Dyrekcji, Wszystkich pracowników przedszkola, Rodziców i Dzieci przekazała najserdeczniejsze życzenia z okazji Zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Opracowały:
Wioleta Pawlus