馃巿馃帀 PASOWANIE 馃帀馃巿

Pasowanie na przedszkolaka to wyj膮tkowy, prze艂omowy moment, kt贸ry zas艂uguje na nale偶yt膮 celebracj臋. Jest to symboliczne odzwierciedlenie podr贸偶y, jak膮 maluch rozpoczyna w 艣wiecie nauki, zabawy i spo艂ecznej interakcji. To pierwsze, wa偶ne kroki w edukacji, kt贸re stawia nie tylko dziecko, ale r贸wnie偶 rodzice, obserwuj膮c z dum膮 i wzruszeniem post臋py swoich pociech 鉂わ笍

25 pa藕dziernika maluszki w strojach Motylk贸w prezentowa艂y si臋 w tym dniu wyj膮tkowo uroczo. Dzieci w cz臋艣ci artystycznej zaprezentowa艂y nabyte umiej臋tno艣ci – m贸wi艂y wierszyki, 艣piewa艂y, ta艅czy艂y a nawet powita艂y rodzic贸w w j臋zyku angielskim. Na koniec przedszkolaki z艂o偶y艂y uroczysta przysi臋g臋 a pani Dyrektor dokona艂a aktu pasowania, wr臋czy艂a dyplomy i s艂odkie upominki.
By艂 to pi臋kny dzie艅 pe艂en wzrusze艅 鉂わ笍馃グ馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀馃帀

Justyna Kalfas

34-350 Wegierska G贸rka