Truskawkowy koktajl

14 czerwca w środę odbyły się zajęcia kulinarne wspólnie przygotowaliśmy dziś „truskawkowy koktajl”. Na początku zajęć dzieci poznały etapy powstawania koktajlu, następnie zapoznały się z urządzeniem do robienia napoju – blenderem i jego działaniem. Utrwaliły zasady bezpieczeństwa oraz dokładnie umyły ręce i ubrały fartuszki.

Przedszkolaki samodzielnie dodawały wszystkie produkty aby powstał nasz pyszny koktajl. Najprzyjemniejsza część zajęć to oczywiście degustacja. Dzieci dzieliły się wrażeniami smakowymi, niektóre prosiły o dokładkę. Przygotowanie koktajlu sprawiło dzieciom dużo radości. Było pysznie i zdrowo, po koktajlu ani śladu- na buziakach zostały tylko różowe wąsiki. 
 
Autor: 
Elżbieta Wojtyła 

Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Adres:
ul. Cisowa 49
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Przedszkole Publiczne
ul. Cisowa 49
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Email

dyrektor@cisiec2.e-przedszkolak.eu