Dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jedna z najważniejszych uroczystości w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci pod opieką pań bardzo wytrwale przygotowują się, aby poprzez piękne melodie, tańce i recytacje wzruszających wierszy podziękować Babciom i Dziadkom po prostu za to że są.

W tym roku grupa 3-4-5 latków – MOTYLKI –  przygotowała przepiękny montaż słowno-muzyczny, natomiast grupa 5-6 latków – BIEDRONKI przygotowała przedstawienie pt. „Ostatki u babci i dziadka”. Dla wielu dzieci występ przed Babcią i Dziadkiem był nie lada wyzwaniem jednak wszystkie i te małe i te duże poradziły sobie bez problemu o czym świadczyły gromkie brawa i podziękowania ze strony przybyłych gości.

Autor: Wioleta Pawlus