Olimpiada przedszkolaków

29 września, sobota rano – tego dnia było wyjątkowo gwarno i wesoło. Nasze kochane przedszkolaki dzielnie walczyły na I OLIMPIADZIE PRZEDSZKOLAKÓW, która odbyła się w Hali Sportowej w Węgierskiej Górce. W imprezie udział wzięły wszystkie przedszkola z naszej gminy.

Dzieci rywalizowały w kilku konkurencjach sprawnościowych drużynowo. Mali sportowcy wykazywali się świetną kondycją oraz wolą walki. Pokazali, że stać ich na wiele! Emocje udzielały się wszystkim, najbardziej rodzicom którzy kibicowali na trybunach. Okrzykami oraz oklaskami niesamowicie zagrzewali do walki swoje pociechy!

W przerwach między konkurencjami na dzieci czekał słodki poczęstunek, zabawy na dmuchanym zamku oraz malowanie twarzy.

Na zakończenie sportowych zmagań każda z drużyn została doceniona.  Uczestnikom wręczono złote medale oraz puchar i dyplom dla przedszkola.  Dzieci śmiało  mogą powiedzieć, że dały z siebie wszystko – brawo!

Autor: E. Janota