Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka przypadający na 20 września, nie może być „zwykłym” dniem w przedszkolu, dlatego wychowankowie Przedszkola nr 2 w Ciścu postanowili wykorzystać go w aktywny sposób. Tuż po śniadaniu, wyposażeni w niezbędne „sprzęty ogrodnicze” wyruszyli do naszego pięknego ogrodu.

Chłopcy wykorzystali swoje „kosiarki”, aby zadbać o zieloną trawkę, dziewczynki „nożycami” przycinały rośliny. Najmniejsze dzieci podlewały wszystkie roślinki znajdujące się w naszym przedszkolnym ogrodzie. Po skończonej pracy, dzieci postanowiły wypocząć bawiąc się w wielkiej piaskownicy, korzystając ze zjeżdżalni oraz huśtawek. Uśmiechy naszych milusińskich świadczyły o tym, że „ich dzień” należał do bardzo udanych.

Wioleta Kocierz