🧑‍🍳SPOTKANIE Z KUCHARKA 🧑‍🍳

Dziś maluchy odwiedziły panią kucharkę. Pani Klaudia przygotowuje posiłki dla wszystkich 'głodomorków’ z naszego przedszkola. Pani kucharka pokazała dzieciom swój profesjonalny strój, który jest ważny przy zachowaniu czystości w czasie przygotowywania posiłków. Następnie dzieci zostały oprowadzone po kuchni, oglądały jej wyposażenie, rozpoznawały i nazywały znajdujące się tam urządzenia i akcesoria potrzebne do pracy.Ogromną frajdą okazało się oglądanie ogromnych garnków, misek i patelni, w których panie kucharki przygotowują przepyszne posiłki. Na koniec dzieci podziękowały za smaczne obiadki i jeszcze pyszniejsze dokładki, oraz zostały obdarowane słodkim przysmakiem. W sali maluchy wykonały pracę plastyczną związana z kuchenna tematyką. Dziękujemy paniom z kuchni za wspaniałą lekcję 🥰🧑‍🍳🧑‍🍳🍴🍽️🍳


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Adres:
ul. Cisowa 49
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Przedszkole Publiczne
ul. Cisowa 49
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Email

dyrektor@cisiec2.e-przedszkolak.eu