馃馃馃DZIE艃 DINOZAURA馃馃馃

26 lutego obchodzili艣my Dzie艅 Dinozaura. W przedszkolu to nietypowe 艣wi臋to obchodzone jest z wielk膮 przyjemno艣ci膮. Dzieci uwielbiaj膮 dinozaury. Wielu przedszkolak贸w m贸wi, 偶e jest to ich ulubiony dzie艅 w przedszkolu. Dzieci mog艂y bra膰 udzia艂 w nietypowych zaj臋ciach, kt贸re wprowadza艂y je w prehistoryczny 艣wiat i przybli偶a艂y im 偶ycie dinozaur贸w.

W艣r贸d dzia艂a艅 podejmowanych w tym dniu przez maluchy, by艂y zaj臋cia z preorientacji zawodowej. Dzieci pozna艂y zaw贸d paleontologa. Bawi艂y si臋 w wykopaliska, co rozbudza艂o u nich fascynacj臋 odkrywania i dociekania. Rozwija艂y swoje umiej臋tno艣ci matematyczne i plastyczne. Zapoznawa艂y si臋 z nazwami i wygl膮dem dinozaur贸w na podstawie ksi膮偶ek, album贸w, plakat贸w, ilustracji. W sali pojawi艂y si臋 tyranozaury, triceratopsy czy diplodok 馃馃馃馃馃 Przedszkolaki bra艂y udzia艂 w r贸偶nych zabawach ruchowo 鈥 na艣ladowczych czy sensorycznych.
Dzie艅 Dinozaura up艂yn膮艂  w przedszkolu na wielkim odkrywaniu, poszukiwaniu i do艣wiadczaniu, ale przede wszystkim, na kreatywnej zabawie, kt贸ra jest istotnym 藕r贸d艂em rozwijania zainteresowa艅 dzieci i kszta艂towania w艂a艣ciwych postaw.
 
 
Justyna Kalfas 
 
 
 

Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Adres:
ul. Cisowa 49
34-350 Wegierska G贸rka
woj. 艣l膮skie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Przedszkole Publiczne
ul. Cisowa 49
34-350 W臋gierska G贸rka
woj. 艣l膮skie

Telefon

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Email

dyrektor@cisiec2.e-przedszkolak.eu