Bal karnawałowy

Karnawał to magiczny czas, miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są stroje karnawałowe.  Dziękujemy Rodzicom, którzy wraz ze swoimi pociechami kreowali przebrania balowe dodające dzieciom wyjątkowości i uroku. Wszyscy czekaliśmy na ten niezwykły, pełen wrażeń dzień.

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu odbył się w czwartek, 28 stycznia 2021 roku . Powitała nas sala przystrojona kolorowymi balonami. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój i zachęcił dzieci do wesołej zabawy.Tego dnia juz od rana w przedszkolu pojawiały sie kolorowe postacie. Dzieci przebrały się  w większości za bohaterów znanych bajek i zwierzaki. Na balowej sali można było spotkać księżniczki, wróżki, pszczółki, kotki, wilki, superbohaterów, a nawet policjantów. Wspólnie z dziećmi przebrały sie również panie nauczycielki oraz Pani dyrektor! Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy muzyki, to wszystkie dzieci z wielką ochotą rozpoczęly pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie przy znanych piosenkach, ale były też kręciołki, połamańce, poruszanki, korowody i inne tańce. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Radości i wspaniałej zabawy nie było końca!

Do zobaczenia na balu za rok!

Lidia Pawlus