Wyjście do ogrodu Pana Radnego Pietrasiny

Wyjście do ogrodu Pana Radnego Pietrasiny

25 czerwca mieliśmy ogromną przyjemność odwiedzić piękny ogród radnego Mariana Pietrasiny. Pan Marian oprowadził dzieci po swoich włościach opowiadając dzieciom o roślinach, owocach i warzywach rosnących w jego ogrodzie. Dzieci mogły wąchać, zrywać i próbować ziół i owoców, karmić rybki w stawie a także bawić się na placu zabaw. Na dzieci czekał również domowy kompot, truskawki i ciasteczka.
 
Bardzo dziękujemy panu radnemu za zaproszenie i cudowne owocowe przyjęcie!
 
Justyna Kalfas

32284

Zdjęcie 1 z 6

Przejdź do treści