25 czerwca mieliśmy ogromną przyjemność odwiedzić piękny ogród radnego Mariana Pietrasiny. Pan Marian oprowadził dzieci po swoich włościach opowiadając dzieciom o roślinach, owocach i warzywach rosnących w jego ogrodzie. Dzieci mogły wąchać, zrywać i próbować ziół i owoców, karmić rybki w stawie a także bawić się na placu zabaw. Na dzieci czekał również domowy kompot, truskawki i ciasteczka.
Bardzo dziękujemy panu radnemu za zaproszenie i cudowne owocowe przyjęcie!
