28 maja br. w słoneczny piękny dzień grupa Biedronek i grupa Motylków ruszyła do Kamiennej Kapliczki p. w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Ciścu, aby zaśpiewać ostanie Nabożeństwo Majowe dla Najświętszej Maryi Panny. Foto
relacja poniżej.
Narzędzia dostępności