Spotkanie z muzyką

Spotkanie z muzyką

1 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu  multiinstrumentalistę Pana Wiesława Pyzalskiego – „Człowieka Orkiestrę”!

To było prawdziwe muzyczne święto! Pan Wiesław wprowadził dzieci w czarodziejski świat dźwięków  i niezwykłą umiejętnością gry na wielu instrumentach jednocześnie. 

Zaprezentował dzieciom niezwykły pokaz muzyczny z udziałem takich instrumentów jak kazobo kazobie, pianino cyfrowe, dzwonki naciskane, mieszki i wiele, wiele innych 🎹 🪗 🪕 🪇 🎸 🎺

Nie zabrakło także wspólnego muzykowania – dzieci radośnie wyklaskiwały rytmy, ucząc się przy tym różnych wartości nut: ósemek, ćwierćnut i szesnastek. Spotkanie było pełne radości, dźwięków i pozytywnej energii!

Justyna Kalfas

1000001565

Zdjęcie 3 z 4

Przejdź do treści