1 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu multiinstrumentalistę Pana Wiesława Pyzalskiego – „Człowieka Orkiestrę”!
To było prawdziwe muzyczne święto! Pan Wiesław wprowadził dzieci w czarodziejski świat dźwięków i niezwykłą umiejętnością gry na wielu instrumentach jednocześnie.
Zaprezentował dzieciom niezwykły pokaz muzyczny z udziałem takich instrumentów jak kazobo kazobie, pianino cyfrowe, dzwonki naciskane, mieszki i wiele, wiele innych
![]()
Nie zabrakło także wspólnego muzykowania – dzieci radośnie wyklaskiwały rytmy, ucząc się przy tym różnych wartości nut: ósemek, ćwierćnut i szesnastek. Spotkanie było pełne radości, dźwięków i pozytywnej energii!
Justyna Kalfas
