Pożegnanie 6-latków

Pożegnanie 6-latków

W środę, 23.06.2026 r., nadszedł ten wyjątkowy dzień! Kolejny rok szkolny pełen wspólnej zabawy i wytężonej pracy dobiegł końca, a mury naszego przedszkola opuściły siedmiolatki z grupy „Biedronki”.

Pięknie ubrane w stroje galowe, podekscytowane i uśmiechnięte dzieci pożegnały przedszkole, tańcząc, śpiewając i recytując wiersze. Ich występ był uroczy, pełen wspomnień i podziękowań, a zarazem stanowił piękną prezentację zdobytych umiejętności wokalnych i tanecznych. Podczas uroczystości nie zabrakło również wzruszeń – łzy pojawiły się zarówno w oczach nauczycieli, dzieci i ich rodziców. Zwieńczeniem pożegnalnej uroczystości były serdeczne życzenia powodzenia na dalszej drodze edukacji. Nasi mali bohaterowie oraz ich Rodzice otrzymali z rąk Pani Dyrektor w pełni zasłużone dyplomy, podziękowania oraz pamiątkowe upominki. Przed naszymi absolwentami upragnione wakacje! Chyba nikt nie zasłużył na nie bardziej niż oni.
Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom i życzymy im wielu sukcesów na szkolnej drodze. Niech najbliższy czas będzie pełen słońca, radości i niezapomnianych wakacyjnych przygód!

1000001664

Zdjęcie 2 z 7

Przejdź do treści