❤️❤️ Dzień Babci i Dziadka ❤️❤️

9 lutego babcie i dziadkowie licznie przybyli do naszego przedszkola aby oglądać występ który przygotowały dla nich dzieci z grup „Motylki” i „Biedronki.” Maluszki dzielnie recytowały wierszyki dedykowane ukochanym babciom i wspaniałym dziadkom oraz śpiewały piosenki. Dzieci z grupy „Biedronki” zaprezentowały jasełka w formie pantomimy, góralskie winszowanie a na końcu wszystkie wnuczęta zaśpiewały uroczyste „Sto lat” dla wszystkich babć i dziadków. Po części artystycznej najserdeczniejsze życzenia dla dziadków złożyła pani dyrektor oraz ks. Prałat a wnuczęta obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami i wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku.
Był to wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność w tym szczególnym dniu oraz wszystkim Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniach oraz upiekli przepyszne ciasta na poczęstunek dla babć i dziadków.

 

Autor: Justyna Kalfas


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Adres:
ul. Cisowa 49
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Przedszkole Publiczne
ul. Cisowa 49
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Email

dyrektor@cisiec2.e-przedszkolak.eu