„Czary- mary”, czyli pokaz iluzji w przedszkolu! Magia, która zadziwia i bawi!

Dzień 10 maja 2022 roku okazał się „magicznym” dniem dla naszego przedszkola. A mianowicie przybył gość- wesoły iluzjonista, który kunsztem magika rozbawił i wzbudził zainteresowanie wszystkich przedszkolaków. To była magia na wyciągnięcie ręki, albo różdżki, jak kto woli!

Magik zapraszał chętne dzieci do prezentowania razem z nim magicznych sztuczek. Były między innymi pokazy znikającej wody, znikającej butelki. Zachwyt i zdziwienie wzbudziły sztuczki z  kolorowankami, które malowały się dzięki zaklęciom czarodziejskiej różdżki.

To była wyjątkowa atrakcja dla małej widowni!

Repertuar sceniczny magika zachwycił dzieciaki pokazem iluzji i błyskotliwym humorem!

Lidia Pawlus