Bal karnawałowy – relacja

Karnawał to niezwykle miła tradycja, bardzo lubiana zarówno przez tych najmłodszych, jak i starszych. Jest to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Dziś w naszym przedszkolu spotkać można było wróżki, księżniczki, piratów, policjantów i strażaków, Spider-Manów, Supermana … Nie sposób zliczyć tych wszystkich postaci.

Przedszkolaki bawiły się przy rytmach dziecięcych przebojów, chętnie uczestniczyły w przygotowanych przez panie pląsach, zabawach muzyczno- ruchowych, tańcach Zumba. Nikt nie mógł się nudzić, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Kolejny bal już za rok!!!!

Autor: Justyna Kalfas