Dzień Przedszkolaka

20 września wszystkie dzieci świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione specjalnie po to, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

W tym roku w naszym przedszkolu również nie zabrakło wspólnego świętowania. Grupa dzieci 3-4 letnich „Motylki „wzięła udział w rywalizacjach sportowych przygotowanych specjalnie z tej okazji. Grupa dzieci 5-6 letnich „Biedronki” spróbowała swoich sił w quzie wiedzy przedszkolaka, zabawach muzyczno – ruchowych, a także grupowych zajęciach plastycznych. Radość, śpiewy i śmiechy przepełniały tego dnia całe nasze przedszkole. Na zakończenie każdy z wychowanków otrzymał pamiątkowy „Medal dzielnego przedszkolaka”.

 

                                                                                               Autor: Wioleta Pawlus


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Adres:
ul. Cisowa 49
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Przedszkole Publiczne
ul. Cisowa 49
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Email

biuro@e-przedszkolak.eu
Font Resize
Kontrast