Piknik Rodzinny „Każdy powie, że ruch to zdrowie!”

26 czerwca na boisku sportowym na Małym Ciścu odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka. Dzieci z naszego przedszkola przybyły wraz z rodzicami, by uczestniczyć w rozmaitych konkurencjach sportowych. Nie zabrakło również nauczycielek oraz pracowników przedszkola.

Dzieci zostały zaproszone do zabawy przez wójta Piotra Tyrlika. Wspaniałe atrakcje takie jak walki sumo, tańce z animatorami, wyścig w workach, mini krykiet, przeciąganie liny oraz strzelanie z łuku zapewniły naszym przedszkolakom oraz innym przybyłym dzieciom wyśmienitą zabawę. Uczestnicy otrzymali również ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek.

Autor:
 Justyna Kalfas