Warsztaty „Dbajmy o przyrodę”

W dniu 18 czerwca 2021 roku nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach „Dbajmy o przyrodę” zorganizowanych przez OPG Węgierska Górka. Warsztaty odbyły się w ramach realizacji projektu „Rewitalizacja obszaru przyrodniczego wraz z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej w Ciścu”.

Spotkanie odbyło się na terenie boiska na Małym Ciścu. Dzieciaki radośnie spędziły czas w tym miejscu, gdzie czekało na nie wiele atrakcji, między innymi prelekcja, zabawy edukacyjne, tańce z Pszczółką Mają, rzut do celu, przeciąganie liny, strzelanie z łuku. Po wesołej zabawie, emocjonujących konkurencjach dzieci otrzymały słodki poczęstunek, napoje oraz projektowe gadżety w postaci toreb, bidonów oraz opasek odblaskowych.

Dziękujemy za mile spędzony czas Paniom z OPG Węgierska Górka.