Dzień dziecka

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy jednakże jest taki jeden niezwykły dzień w roku – kiedy dzieci czują się szczególnie ważne a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka. Tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu pełen był niezapomnianych wrażeń i wyjątkowych atrakcji.

Na początek pani Dyrektor wręczyła dyplomy oraz nagrody dla dzieci, które wraz z rodzicami wzięły udział w konkursie „Mój bajkowy przyjaciel.”

Resztę dnia dzieci spędziły bawiąc się na świeżym powietrzu. Nie zabrakło sportowej rywalizacji, jazdy na rowerkach biegowych, budowania zamku z klocków, łapania baniek mydlanych ani rysowania kolorową kredą. Dzień Dziecka uświetniło przybycie „Fabryki Szczęścia”, która przygotowała dla Naszych milusińskich cudowne atrakcje. Przedszkolaki mogły m.in. bawić się z Myszką Minnie, brać udział w zabawach prowadzonych przez wspaniałe animatorki, puszczać ogromne bańki mydlane, a nawet zrobić sobie brokatowy tatuaż. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Po długiej zabawie przedszkolaki udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc oraz pyszne wypieki. 🙂

 

Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym.

 (Antoine De Saint-Exupery)


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Adres:
ul. Cisowa 49
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Przedszkole Publiczne
ul. Cisowa 49
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 13 06
Fax: 33 864 13 06

Email

biuro@e-przedszkolak.eu
Font Resize
Kontrast