Ogłoszenie!!!

Dyrektor Przedszkola nr 2 w Ciścu informuje, że istnieje możliwość zorganizowania dyżuru wakacyjnego w m-cu lipcu dla dzieci rodziców obojga obecnie pracujących. Dyżur musi przebiegać zgodnie z zasadami określonymi przez Główną Inspekcję Sanitarną i wytycznymi MEN w ścisłym rygorze sanitarnym uwzględniającym aktualny stan zagrożenia epidemicznego występującym na naszym terenie.

Zasady pobytu dziecka w przedszkolu określone są w przesłanych Wam regulaminach i procedurach sanitarnych, a w ankiecie wraz z oświadczeniami – zasady  przyjęcia dziecka na dyżur ( dostępnych na głównej stronie internetowej przedszkola)

Żywienie dzieci we własnym zakresie(lub catering – jeśli wyrażą Państwo taką zgodę). Rodzic ponosi koszt pobytu (plus ew. cateringu) wg zadeklarowanej ilości godzin. Płatność z „góry” – bez możliwości odliczeń. Przedszkole może funkcjonować w godz. od 7:00 do 15:00, po tych godzinach następuje dezynfekcja wszystkich używanych pomieszczeń, urządzeń, zabawek,  itp.  Zgłoszenia dzieci proszę dokonywać pod mój nr tel. 512 081 350 oraz za pomocą ankiety dostępnej na stronie internetowej przedszkola. Przy zgłoszeniu się odpowiedniej ilości dzieci,  decyzją Wójta  będzie prowadzony dyżur w przedszkolu. Termin zgłoszeń  upływa z dniem 18 czerwca o godz. 15:00.

Decyzja o pełnieniu dyżuru zapadnie  w dniu 24 czerwca 2020r. po zgłoszeniu przez rodziców odpowiedniej liczby dzieci .

Jednocześnie proszę, by przy zapisie swojego dziecka na wakacyjny dyżur nie kierować się tym, że dziecko się nudzi czy potrzebuje kontaktu z rówieśnikami, lecz niemożnością zapewnienia mu opieki podczas Waszej pracy, gdyż zdrowie Wasze i Waszych dzieci jest najważniejsze.

Wszelkich dodatkowych wyjaśnień i informacji udzielam telefonicznie pod w/w wskazanym numerem.

Ankieta dla Rodziców

Oświadczenie Rodzica