OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE CZĘŚCIOWEGO OGRANICZENIA FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia  20 marca 2020 r. dotyczącego zmiany rozporządzenia  w sprawie częściowego ograniczenia funkcjonowania  jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję że, okres  zamknięcia  przedszkola  zostaje wydłużony do dnia 10 kwietnia 2020 r. Realizacja podstawy programowej  przedszkola odbywać się będzie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość -nauka zdalna . Bardzo proszę rodziców, aby śledzili stronę internetową przedszkola gdzie sukcesywnie umieszczane są materiały do pracy z dziećmi zarówno 3,4 jak i 5,6 latków. Pani Wioleta Pawlus  założyła grupę  Przedszkole nr 2 w Ciścu , gdzie będzie codziennie przekazywać materiały do pracy dla 5,6 latków . Proszę o potraktowanie sprawy poważnie zwłaszcza jeśli chodzi o 6 latków , którzy rozpoczynają w tym roku  naukę w szkole podstawowej .

Za wszelką Państwa współpracę  oraz zrozumienie w tych trudnych dla wszystkich czasach bardzo dziękuję . Mam nadzieję, że w zdrowiu zobaczymy się niedługo . Życzę wytrwałości  i wzajemnej dobroci .

Wszelkie zmiany  udostępniane będą na bieżąco.

Danuta Kalfas